چاپ صنعتی ویرا همان چیزی است که مورد نیاز شماست yes 

چاپ روی انواع سطوح صاف و گرد شیشه، بطری، چوب، لوازم آرایشی، پلاستیک، چرم، ظروف یکبار مصرف، لوازم‌التحریر، لوازم الکترونیکی، لوازم خانگی، انواع اسباب‌بازی، درب‌های بطری و تمامی قطعات ریز و درشت

چاپ صنعتی ویرا

تقریبا نیاز تمامی صنایع در حوزه ی چاپ با واژه ی چاپ صنعتی برطرف می شود. چاپ صنعتی به مجموعه ی کاملی از خدمات چه در حوزه ی چاپ روی کاغذ و چه در حوزه ی چاپ روی قطعات گفته می شود. این دو بخش شامل چاپ لیبلینگ، چاپ افست و چاپ روی کالاها و گاها حوزه های خدماتی است. در واقع چاپ صنعتی، تکنیکی است که در کنار قطعات صنعتی، هویت قطعه را معرفی و نمایان می کند. البته این تنها وظیفه ی چاپ صنعتی نیست، هویت بخشیدن با ماموریت زیبایی، موضوعی است که چاپ صنعتی را برای کسب وکارها و صنایع بیش از پیش پر رنگ و دلچسب می کند. (برای مثال استفاده از تکنیک چاپ صنعتی روی قطعات مختلف، فقط هویت سازی نیست، بلکه زیبایی و جذب مخاطب هم جزئی از عملکرد آن است)


چاپ صنعتی ویرا، به اجزا و قطعات، هویتی قابلیت تفکیک و شناسایی میبخشد.


برای مثال لحظاتی را در نظر بگیرید که چاپ صنعتی ویرا قرار است در خلق هویت به یک قطعه دست به کار شود (مثلا چاپ روی یک قطعه اسباب بازی یا قطعه فلزی و...)، در این زمان مخاطب این قطعه چه فردی بزرگ باشد، چه فردی خردسال هویت و زیبایی را در کنار هم نیاز دارد و در تجربه ی درک یک آموزش به او کمک می کند.

در گذشته برای خلق این هویت از لیبل استفاده می کردند (یعنی چاپ روی کاغذ پشت چسب دار) ، این لیبل پس از آماده شدن روی قطعه چسبانده می شد ولی اکنون به جای این تکنیک از چاپ مستقیم روی قطعات استفاده می شود. این سبک کار همچنان نوعی از چاپ صنعتی است، اما تغییر تکنیک ها، پیشرفت علم و تاکتیک ها باعث شده که ما درک بهتری از چاپ صنعتی داشته باشیم و ازین علم شگفت انگیز راحت تر و با کیفیت تر بهره بگیریم.

در مجموعه چاپ صنعتی ویرا، چاپ بر روی انواع سطوح صاف، منحنی بزرگ، چاپ روی شیشه های کوچک، ویال، انواع لوازم آرایشی و بهداشتی، چاپ روی انواع اسباب بازی، چاپ روی تجهیزات الکترونیکی، چاپ روی انواع قطعات کوچک و ریز با دقت بالا، چاپ روی انواع لیوان، پت و ظروف گرد، چاپ ترانسفر انجام می پذیرد.

 

تاریخچه چاپ صنعتی ویرا

مجموعه ویرا پس از سالها فعالیت در حوزه طراحی و چاپ دیجیتال و افست، اکنون با اضافه کردن بخش چاپ صنعتی ویرا به مجموعه، فعالیت‌ های گسترده‌ای در زمینه مشاوره تخصصی، رنگ شناسی، طراحی، تولید و اجرای خدمات کلی چاپ با متد گوناگون اعم از، چاپ تامپو، سیلک اسکرین، UV و… به مشتریان عرضه می دارد.

خدمات چاپ صنعتی ویرا

چاپ تامپو


چاپ سیلک اسکرین


چاپ هیت ترانسفر


چاپ طلاکوب


چاپ فلت بد

چاپ فلت بد ویرا